Damskie kurtki ze skóry

Skórzane kurtki podbiły kobiece serca z wielu przyczyn. Po pierwsze są niesamowicie praktyczne, po drugie niezależnie od pory roku dają ciepło. Skórzane kurtki na wiosnę i jesień stały się bardzo modne w tym roku. Panie pokochały nie tylko czarne Skórzana kurteczkakurtki ze skóry, ale również brązowe, bordowe i granatowe. Te kolory były najbardziej rozchwytywane.

Skórzana kurtka ma to do siebie, że o odpowiednim kroju będzie dobrze pasować nie tylko do stylizacji codziennych, ale również do tych bardziej kobiecych, np. do spódnicy lub sukienki. Najpopularniejsze kurtki skórzane to krótki kurtki na zamek błyskawiczny, bez żadnych dodatkowych zdobień lub naszywek, jedynym dodatkiem powinny być kieszenie. Skórzana kurtka z mnóstwem dodatków nie wygląda ładnie, a często tandetnie. Na przykład skórzane kurtki z frędzlami lub pomponami przywodzą na myśl raczej kurtki dla dzieci, a nie damskie eleganckie skórzane kurtki. Obok kurtek skórzanych panie chętnie kupują skórzane płaszcze, zwłaszcza na okres jesienny i wiosenny, ponieważ w tych przejściowych porach skórzane kurtki i płaszcze sprawdzają się wręcz idealnie. Są nieprzemakalne, a dzięki temu, że są dość ciężkie (w porównaniu do kurtek puchowych) zapewniają ciepło i chronią przez wiatrem.

Bardzo ciekawie wyglądają krótkie kurtki skórzane stylizowane na płaszcze. Mają stójkę lub szeroki kołnierz jak u płaszczy oraz są przewiązywane w pasie. Takie kurtki podkreślają talię, ale też nieco skracają nogi. Ostatnio, zwłaszcza wśród kurtek jesiennych, panuje trend dodawania zimowych atrybutów, np. futerka do kołnierza lub kaptura, dodawanie grubych materiałów pod rękawy i wszywanie tego typu materiałów w kurtkę. Są one wtedy lepiej dopasowane do figury. Obok ciemnych i stonowanych kolorów kurtek skórzanych pojawiły się również jasne odcienie, Damska kurtka skórzananajpopularniejsze są beżowy i biały.

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się sporo damskich kurtek skórzanych, które odchodzą od prostego fasonu. Pojawiają się przeróżnego rodzaju marszczenia na brzuchu, fantazyjne guziki zamiast zwykłego suwaka czy pagony, które nadają militarnego stylu. Najważniejsze, aby wszystkie dodatki były w dobrym guście.

Do jakiej figury pasują skórzane kurtki? Właściwie do każdej, i to jest ich kolejną zaletą. Każda kobieta bez problemu powinna dobrać do swojej figury konkretny fason skórzanej kurtki lub płaszcza.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17160 bytes written, possibly out of free disk space in /home/reklama/public_html/2020.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/damskie-kurtki-ze-skory/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/reklama/public_html/2020.com.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/reklama/public_html/2020.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/reklama/public_html/2020.com.pl/wp-includes/functions.php(3721): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/reklama/public_html/2020.com.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/reklama/public_html/2020.com.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/reklama/public_html/2020.com.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/reklama/public_html/ in /home/reklama/public_html/2020.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435